O nás

PŘÍBĚH NAŠICH KALHOTEK REPETEK

Za vznikem Repetek stojíme my  -  manželé Dvořákovi. Zatím jsme pouze nováčci, takové vlaštovky ve světě menstruačních kalhotek, zato velmi odhodlaní a nadšení! Máme rádi ekologii, kvalitní materiály, stejně tak dobře a kvalitně odvedenou práci a právě proto jsme se do Repetek pustili.

 

Šijeme kalhotky, které chceme nosit

Jsem žena na rodičovské dovolené, která už nějaký ten rok používá menstruační kalíšek a hledala jsem něco dalšího, co bych po dobu ,,mých  dnů,, mohla používat. S tím, že jako správný vystudovaný agroekolog nechci zatěžovat přírodu. A tak jsem se obrátila na mého muže Martina, správného IŤáka, který vygooglil vše, aby mi pomohl najít něco dalšího. Společně jsme pak objevili svět menstruačních kalhotek. Ovšem zjistili jsme, že spousta z nich mi z nějakých důvodů nevyhovuje. Tak jsme přemýšleli a zkusili ušít kalhotky podle sebe a jelikož jsem s nimi byla velmi spokojená, rozhodli jsme se s Martinem, že se o ně s vámí podělíme.

 

Dáváme přednost kvalitě

Šijeme kalhotky v české firmě

Vy -  ženy a dívky, kterým záleží na přírodě, máte rádi kvalitní materiály, chcete podporovat českou výrobu – prostě mít něco ,,mimořádného,, na své dny, tak jsou Repetky právě pro vás.